Adriaan van den Berg ontvangt een lintje

Op vrijdag 26 april vindt in heel Nederland de jaarlijkse lintjesregen plaats. Tijdens de lintjesregen worden inwoners beloond voor hun bijzondere verdiensten voor de samenleving. Burgemeester Sander de Rouwe reikte in de Stadsgehoorzaal de Koninklijke onderscheidingen uit aan dertien personen.

Een van de gedecoreerden was de heer Adriaan van den Berg, Kampen – Lid in de Orde van Oranje-Nassau

Adriaan heeft zich 53 jaar lang met grote toewijding ingezet voor Hockey Club Kampen (HCK), waar hij diverse functies heeft vervuld. Waaronder jeugdbegeleiding, trimhockey, veteranenteamleiding en 33 jaar als gediplomeerd trainer. Daarnaast is hij bij ons uiteraard bekend als actief bestuurslid van de Kamper Oranje Vereniging.

Adriaan van harte gefeliciteerd!