Meedoen aan Lampionoptocht wordt nog aantrekkelijker

Elk jaar wordt op de avond voor Koningsdag de traditionele lampionoptocht georganiseerd door de Kamper en de Brunneper Oranje Vereniging. Aan deze optocht beleven kinderen en ouderen veel plezier. Zowel om naar te kijken als ook om mee te doen.

Om het meedoen aan de Lampionoptocht te stimuleren krijgt iedereen startgeld. Dit is een bijdrage in de gemaakte kosten en dit jaar heeft de lampionoptocht commissie besloten om het startgeld te verhogen. Voor de A-groepen bedraagt het startgeld nu 75,- euro en voor de B-groepen 20,- euro. Daarnaast zijn er weer aantrekkelijke geldprijzen te verdienen voor de mooiste creaties.

De commissie hoopt dat het zo nog aantrekkelijker wordt om mee te doen en dat het aantal deelnemers fors zal toenemen. Meedoen aan de lampionoptocht is gratis en inschrijven is niet nodig.